Vážení zákazníci,
v souvislosti s epidemií koronaviru a extrémně vysokým počtem objednávek náhradních dílů (hlavně řemínků, pedálů a kabelů ) sdělujeme, že tyto jsou vyprodány, ale již jsou znovu objednány v zahraničí. Vaše objednávky evidujeme, není však v našich silách odpovídat telefonicky ani e-mailem na dotazy ohledně termínu dodání apod. Jakmile budeme mít zboží ( snad za týden), budeme se snažit co nejrychleji díly odesílat ( službou PPL). Děkujeme za pochopení a trpělivost, přejeme pevné zdraví nám všem. S pozdravem Marie Pomykalová, Jan Pomykal
 
Jméno Heslo    Nová registrace

V košíku máte
0 položek za 0,00 Kč

 
 

Šicí stroje Brother, náhradní díly

Proč šicí stroj Brother ?

 

Šicí stroje Brother mají dlouholetou tradici, první šicí stroje této značky se vyráběly před více než 50 lety.  Za tuto dobu získala tato značka mnoho zkušeností při výrobě šicích strojů a dovedla výrobu až k dokonalosti. Značka Brother se může pochlubit nejmodernějšími šicími stroji jako je např. šicí stroj Brother NV350SE nebo NV550SE. Jedná se o plně automatické šicí stroje vybavené elektronikou pro usnadnění práce a zvýšení přesnosti šití. Tyto šicí stroje jsou vhodné pro profesionální švadleny a pro náročnější zákazníky.

                 

Brother však vyrábí i jednoduché šicí stroje se základní výbavou programů, které jsou vhodné především do každé domácnosti. Z nejoblíbenějších šicích strojů Brother můžeme např. vybrat šicí stroj Brother LS 2125 nebo XL 5700.

Na šicí stroje Brother je poskytována záruka 36 měsíců.

Firma Brother je dále známa výrobou psacích strojů i jiné kancelářské techniky, jako jsou  tiskárny a výpočetní technika. Z tohoto oboru využívají právě znalostí elektroniky a mohou ji účelově využívat i při výrobě šicích strojů.

Brother - to jsou kvalitní šicí stroje prověřené dlouholetou tradicí a zkušenostmi.


29.04. 2016 - Prodejna textilní galanterie a šicích strojů na ul.T.G.Masaryka 4/5 ve Svitavách bude od ...
01.06. 2016 - Ze zrušené prodejny textilní galanterie nabízíme zboží-materiál na rozmanité ruční ...
22.10. 2019 -  UKONČENÍ PRODEJE ŠICÍCH STROJŮ VERONICA Majitel značky Veronica oznámil ...

Vyrobilo studio NetAction.cz