Jméno Heslo    Nová registrace

V košíku máte
0 položek za 0,00 Kč

 
 

Šicí stroje Veronica, náhradní díly

Proč šicí stroj Veronica ?

 

Šicí stroje Veronica jsou za více než 20 let na českém trhu zavedeným a nepřehlédnutelným sortimentem. Přesto nebo právě proto jsou neustále vyvíjeny a dle vývojových trendů inovovány.

Smyslem ucelené řady je dodat na český trh šicí stroj pro každou kategorii uživatelů od příležitostného šití až po profesionální švadleny a náročné zákazníky.

Šicí stroje Veronica - přehled podle typů:

                                                      


Splněním technických, estetických a servisních kritérií značka Veronica dosáhla prestižního ocenění profesního Sdružení mechaniků strojů pro textilní a konfekční výrobu.

Sdružení mechaniků strojů pro textilní a konfekční výrobu (SMSTKV) bylo založeno 30.1.1993 v Českých Budějovicích a je registrováno Ministerstvem vnitra pod č.j.VSC/1-15037/92-R. Na ustavující schůzi bylo přítomno 23 zakládajících členů. Cílem bylo vzájemné předávání profesních zkušeností, snaha o zajištění dostatku náhradních dílů pro opravy strojů a v neposlední řadě ochrana zákazníků před nákupem, v té době dovážených, nekvalitních strojů. Každoročně uskutečňuje setkání svých členů, na které zve zástupce výrobních a dovozních firem se sortimentem šicích strojů, nebo profesně blízké problematiky. Pro své členy zajišťuje odborná školení dle požadavků živnostenského zákona a finanční problematiky. V současné době sdružuje 74 členů, které zavazuje vykonávat podnikatelskou činnost v souladu se zákony a podnikatelskou etikou.

29.04. 2016 - Prodejna textilní galanterie a šicích strojů na ul.T.G.Masaryka 4/5 ve Svitavách bude od ...
01.06. 2016 - Ze zrušené prodejny textilní galanterie nabízíme zboží-materiál na rozmanité ruční ...

Vyrobilo studio NetAction.cz