Jméno Heslo    Nová registrace

V košíku máte
0 položek za 0,00 Kč

 
 

NÁKUPNÍ ŘÁD

Vyřízení objednávky

Po potvrzení objednávky Vám bude zaslána kopie na e-mail, pokud ho uvedete anebo budete kontaktováni na zadaném tel. čísle. Budete-li chtít objednávku změnit, kontaktujte nás. Pokud nebude zboží odesláno, rádi Vám vyhovíme.

Expedice a doprava zboží

Objednané zboží expedujeme z našeho skladu většinou do tří pracovních dnů. V případě, že z jakéhokoliv důvodu dojde k prodloužení dodací lhůty, budete kontaktováni a situace bude vyřešena individuálně.

Dopravu zajišťujeme prostřednictvím České pošty,větší zásilky prostřednictvím expresní služby PPL. V případě, že požadujete zaslat PPL nebo platit předem, připište požadavek do poznámky v objednávce.

Za dopravu s dobírkou po ČR je účtována jednotná cena 99 Kč. Na Slovensko účtujeme přepravu dle sazebníku PPL.

Náklady na komunikaci se řídí dle běžného tarifu operátora.


Zpracování osobních údajů

Osobní údaje, které poskytnete za účelem nákupu zboží, budou využity pouze pro naši potřebu pro vyřízení objednávky a nebudou poskytnuty třetí straně.

Reklamační řád

V případě shledání porušení obalu na zboží Vám doporučujeme zásilku ve vlastním zájmu nepřevzít! Podpisem dodacího listu stvrzujete, že zásilka byla v pořádku a pozdější reklamace může být zamítnuta. Vady způsobené přepravou, které budou zjištěny až po otevření zásilky, je nutné nahlásit prodávajícímu bez zbytečného odkladu.
Reklamace vyřizujeme na adrese Hlavní 33/13 Svitavy. K reklamovanému zboží je vhodné přiložit kopii faktury a reklamační protokol.
Spotřebitel má právo na úhradu veškerých nezbytně vynaložených nákladů s uplatněním reklamace.

Spotřebitel-fyzická osoba má právo podle § 1829 občanského zákoníku (zákon č.89/2012 Sb.) odstoupit od smlouvy do 14 kalendářních dnů od převzetí zboží bez udání důvodů. V tomto případě je třeba oznámit odstoupení od smlouvy a doručit výrobek do 14 kalendářních dnů na naši adresu: Hlavní 33/13, 568 02 Svitavy. Ke vrácenému zboží doporučujeme přiložit kopii dokladu o zakoupení zboží.
V případě, že zboží nebylo vráceno v původním stavu, má prodejce právo si odečíst z ceny náklady na uvedení do původního stavu (vrátit pouze část původní částky – vzájemně započítat vynaložené náklady).Náklady na dopravu při vrácení zboží hradí kupující.Peníze za vrácené zaplacené zboží Vám vrátíme do 14dnů od obdržení vráceného zboží na běžný účet ( nebo poukázkou-dle vzájemné dohody.) Právo na vrácení zboží v zákonné 14denní lhůtě neplatí pro kupujícího v rámci jeho podnikatelské činnosti (nákup na IČO).

Záruční doba pro spotřebitele je 24 měsíců , pro kupujícího na IČO 12 měsíců.Záruka se vztahuje na výrobní vady, v případě že dojde k poškození výrobku uživatelem, vystavujete se riziku zamítnutí reklamace. Reklamovaný výrobek bude odeslán k posouzení o jehož výsledku (rozhodujícím pro uznání reklamace) budeme poté zákazníka informovat.

V případě nejasností se na nás prosím obraťte, rádi vše vyjasníme.

29.04. 2016 - Prodejna textilní galanterie a šicích strojů na ul.T.G.Masaryka 4/5 ve Svitavách bude od ...
01.06. 2016 - Ze zrušené prodejny textilní galanterie nabízíme zboží-materiál na rozmanité ruční ...

Vyrobilo studio NetAction.cz